GST160A24-R7B
MEAN WELLMEAN WELL
GST160A24-R7B Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: GST160A24-R7B
Producent / Mærke: MEAN WELL
Produkt beskrivelse AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 160W
Dataark: GST160A24-R7B.pdf
  • Besked
Specifikationer for GST160A24-R7B
Varenummer GST160A24-R7B Fabrikant MEAN WELL
Beskrivelse AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 160W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1630 pcs Datablad GST160A24-R7B.pdf
Spænding - Output 24V Spænding - Indgang 85 ~ 264 VAC
Størrelse / Dimension 6.89" L x 2.83" W x 1.38" H (175.0mm x 72.0mm x 35.0mm) Serie GST160A (160W)
Region udnyttet International Power (Watts) 160W
Polarisering - Output Connector Power DIN, 4 Pin
Andre navne 1866-2047
GST160A24-R7B-ND
Driftstemperatur -30°C ~ 70°C
Ingen belastning af strømforbrug 150mW (Max) Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Input Type Cord (Sold Separately)
Input Connector IEC 320-C14 Form Desktop (Class I)
Effektivitet Level VI Detaljeret beskrivelse 24V 160W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Nuværende - Output (Max) 6.67A Ledningslængde 47.2" (1.20m)