P25B14E-R1B
MEAN WELLMEAN WELL
P25B14E-R1B Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: P25B14E-R1B
Producent / Mærke: MEAN WELL
Produkt beskrivelse ACDC DSKTP ADPTR 5V 15V -15V 25W
Dataark:
  • Besked
Specifikationer for P25B14E-R1B
Varenummer P25B14E-R1B Fabrikant MEAN WELL
Beskrivelse ACDC DSKTP ADPTR 5V 15V -15V 25W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3320 pcs Datablad
Spænding - Output 5V, 15V, -15V Spænding - Indgang 90 ~ 264 VAC
Størrelse / Dimension 4.25" L x 2.64" W x 1.42" H (108.0mm x 67.0mm x 36.0mm) Serie P25B-T (25W)
Region udnyttet International Power (Watts) 25W
Polarisering - Output Connector DIN, 5 Pin
Driftstemperatur 0°C ~ 40°C Ingen belastning af strømforbrug -
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Input Type Cord (Sold Separately) Input Connector IEC 320-C8
Form Desktop (Class II) Effektivitet 74%
Detaljeret beskrivelse 5V, 15V, -15V 25W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input Nuværende - Output (Max) 2.5A, 500mA, 300mA
Ledningslængde 60.2" (1.53m) Godkendelser CB, CE, cULus, GS