P50A13D-R1B
MEAN WELLMEAN WELL
P50A13D-R1B Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: P50A13D-R1B
Producent / Mærke: MEAN WELL
Produkt beskrivelse ACDC DSKTP ADPTR 5V 12V -12V 50W
Dataark:
  • Besked
Specifikationer for P50A13D-R1B
Varenummer P50A13D-R1B Fabrikant MEAN WELL
Beskrivelse ACDC DSKTP ADPTR 5V 12V -12V 50W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4661 pcs Datablad
Spænding - Output 5V, 12V, -12V Spænding - Indgang 90 ~ 264 VAC
Størrelse / Dimension 5.79" L x 2.99" W x 1.69" H (147.0mm x 76.0mm x 43.0mm) Serie P50A-T (50W)
Region udnyttet International Power (Watts) 50W
Polarisering - Output Connector DIN, 5 Pin
Driftstemperatur 0°C ~ 40°C Ingen belastning af strømforbrug -
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Input Type Cord (Sold Separately) Input Connector IEC 320-C14
Form Desktop (Class I) Effektivitet 72%
Detaljeret beskrivelse 5V, 12V, -12V 50W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Nuværende - Output (Max) 4A, 2A, 500mA
Ledningslængde 48" (1.22m) Godkendelser CB, CE, cULus, GS