BC-2003-TR
MPD (Memory Protection Devices)MPD (Memory Protection Devices)
BC-2003-TR Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: BC-2003-TR
Producent / Mærke: MPD (Memory Protection Devices)
Produkt beskrivelse CR2032 BATTERY STRAP SMT
Dataark: 1.BC-2003-TR.pdf2.BC-2003-TR.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1000 pcs
3000 pcs
  • Besked
Specifikationer for BC-2003-TR
Varenummer BC-2003-TR Fabrikant MPD (Memory Protection Devices)
Beskrivelse CR2032 BATTERY STRAP SMT Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 214398 pcs Datablad 1.BC-2003-TR.pdf2.BC-2003-TR.pdf
Afslutningsstil SMD (SMT) Tab Stil Retainer
Serie - Andre navne BC-2003-TR-TR
Driftstemperatur - Antal celler 1
Monteringstype PCB, Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde over bord 0.140" (3.55mm)
Batteritype, Funktion Coin Cell, Retainer Batteriserie 2032
Batteri Cellstørrelse Coin, 20.0mm
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
BC-2011
BC-2011
producenter: MPD (Memory Protection Devices)
Beskrivelse: CR1225 BATTERY STRAP PC PINS
På lager: 186644 pcs
Hent: BC-2011.pdf
RFQ
BC-2003-2-TR
BC-2003-2-TR
Beskrivelse: CR2032 BATTERY RETAINER STRAP, S
På lager: 153217 pcs
Hent: BC-2003-2-TR.pdf
RFQ
Beskrivelse: BATTERY RETAINER COIN 24MM SMD
Hent: BC-2005-TR.pdf
Beskrivelse: CR1225 BATTERY STRAP SMT
Hent: BC-2009.pdf
Beskrivelse: RETAINER COIN CELL SMD
BC-187.500MCE-T
BC-187.500MCE-T
producenter: TXC Corporation
Beskrivelse: OSC XO 187.50MHZ LVPECL SMD
Hent: BC-187.500MCE-T.pdf
Beskrivelse: BATTERY RETAINER COIN 12.5MM SMD