MS27466T19F11PC
Produkt oversigt
Varenummer: MS27466T19F11PC
Producent / Mærke: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produkt beskrivelse CONN RCPT 11POS FLANGE W/PINS
Dataark: MS27466T19F11PC.pdf
  • Besked
Specifikationer for MS27466T19F11PC
Varenummer MS27466T19F11PC Fabrikant TE Connectivity Deutsch Connectors
Beskrivelse CONN RCPT 11POS FLANGE W/PINS Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1442 pcs Datablad MS27466T19F11PC.pdf
Spændingsvurdering - Type attributter Environment Resistant
Afslutning Crimp Shell Size - Insert (Konverter Fra) Aluminum, Nickel Plated
Shell Materiale, Afslut - Serie Military, MIL-DTL-38999 Series I, DJT
RoHS Status Bulk Andre navne DMS27466T19F11PC
Driftstemperatur -65°C ~ 175°C Antal positioner 11
Monteringstype Panel Mount, Flange Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Producentens varenummer MS27466T19F11PC Stor diameter leveret 19-11
Funktioner - Udvidet beskrivelse 11 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Beskrivelse CONN RCPT 11POS FLANGE W/PINS Nuværende vurdering 13A