MS27466T25B19SC
Produkt oversigt
Varenummer: MS27466T25B19SC
Producent / Mærke: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produkt beskrivelse CONN RCPT 19POS FLANGE W/SKT
Dataark: MS27466T25B19SC.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Lager tilstand 924 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 924 pcs
  • Besked
Specifikationer for MS27466T25B19SC
Varenummer MS27466T25B19SC Fabrikant TE Connectivity Deutsch Connectors
Beskrivelse CONN RCPT 19POS FLANGE W/SKT Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 924 pcs Datablad MS27466T25B19SC.pdf
Spændingsvurdering - Type attributter Environment Resistant
Afslutning Crimp Shell Size - Insert (Konverter Fra) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Materiale, Afslut - Serie Military, MIL-DTL-38999 Series I, DJT
RoHS Status Bulk Andre navne DMS27466T25B19SC
Driftstemperatur -65°C ~ 175°C Antal positioner 19
Monteringstype Panel Mount, Flange Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Producentens varenummer MS27466T25B19SC Stor diameter leveret 25-19
Funktioner - Udvidet beskrivelse 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Beskrivelse CONN RCPT 19POS FLANGE W/SKT Nuværende vurdering 23A
Nuværende - Max / Kontakt Bayonet Lock Kontaktmateriale C
Kontakt Afslut tykkelse Gold Tilslutningstype Receptacle, Female Sockets
Kabeldiameter 50µin (1.27µm)
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MS27466T25B19SB-LC
MS27466T25B19SB-LC
producenter: Souriau Connection Technology
Beskrivelse: CONN RCPT HSG FMALE 19POS PNL MT
På lager: 1072 pcs
Hent: MS27466T25B19SB-LC.pdf
RFQ
MS27466T25B24A
MS27466T25B24A
producenter: Agastat Relays / TE Connectivity
Beskrivelse: CONN RCPT HSNG MALE 24POS PNL MT
På lager: 1443 pcs
Hent: MS27466T25B24A.pdf
RFQ
MS27466T25B19SC-LC
MS27466T25B19SC-LC
producenter: TE Connectivity Deutsch Connectors
Beskrivelse: CONN HSG RCPT FLANGE 19POS SKT