MS27466T25B29SC
Produkt oversigt
Varenummer: MS27466T25B29SC
Producent / Mærke: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produkt beskrivelse CONN RCPT 29POS FLANGE W/SKT
Dataark: MS27466T25B29SC.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Lager tilstand 990 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 990 pcs
  • Besked
Specifikationer for MS27466T25B29SC
Varenummer MS27466T25B29SC Fabrikant TE Connectivity Deutsch Connectors
Beskrivelse CONN RCPT 29POS FLANGE W/SKT Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 990 pcs Datablad MS27466T25B29SC.pdf
Spændingsvurdering - Type attributter Environment Resistant
Afslutning Crimp Shell Size - Insert (Konverter Fra) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Materiale, Afslut - Serie Military, MIL-DTL-38999 Series I, DJT
RoHS Status Bulk Andre navne DMS27466T25B29SC
Driftstemperatur -65°C ~ 175°C Antal positioner 29
Monteringstype Panel Mount, Flange Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Producentens varenummer MS27466T25B29SC Stor diameter leveret 25-29
Funktioner - Udvidet beskrivelse 29 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Beskrivelse CONN RCPT 29POS FLANGE W/SKT Nuværende vurdering 13A