MS27466T25F19BA
TE Connectivity Deutsch Connectors
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MS27466T25F19BA
Producent / Mærke: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produkt beskrivelse CONN HSG RCPT FLANGE 19POS SKT
Dataark: MS27466T25F19BA.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for MS27466T25F19BA
Varenummer MS27466T25F19BA Fabrikant TE Connectivity Deutsch Connectors
Beskrivelse CONN HSG RCPT FLANGE 19POS SKT Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1418 pcs Datablad MS27466T25F19BA.pdf
Wire Gauge eller Range - AWG 12 Anvendelse Shielded
Type attributter Environment Resistant Type For Female Sockets
Stacking Direction Crimp Afskærmning af skjold Circular
Shell Materiale, Afslut - Shell Finish Aluminum Alloy
Serie Military, MIL-DTL-38999 Series I, DJT RoHS Status Bulk
Plug / Parring Plug Diameter Silver Andre navne DMS27466T25F19BA
Driftstemperatur -65°C ~ 200°C Antal positioner 19
Bemærk Contacts Not Included Monteringstype Panel Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale Brandbarhed Rating -
Producentens varenummer MS27466T25F19BA Stor diameter leveret 25-19
Indsæt materiale - Inkluderer -
Funktioner - Udvidet beskrivelse 19 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Beskrivelse CONN HSG RCPT FLANGE 19POS SKT Nuværende - Max / Kontakt Bayonet Lock
Koblingsmøtemateriale, Plating - Koblingsmutter Diameter Electroless Nickel
Kontakt form Plastic Kontaktmateriale A
Tilslutningstype Receptacle Housing Kropsmateriale Flange
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MS27466T25F19H-LC
MS27466T25F19H-LC
producenter: Agastat Relays / TE Connectivity
Beskrivelse: CONN RCPT HSNG MALE 19POS PNL MT
På lager: 1458 pcs
Hent: MS27466T25F19H-LC.pdf
RFQ
MS27466T25F19B
MS27466T25F19B
producenter: TE Connectivity Deutsch Connectors
Beskrivelse: CONN HSG RCPT FLANGE 19POS SKT