MS27466T25F19JB
Produkt oversigt
Varenummer: MS27466T25F19JB
Producent / Mærke: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produkt beskrivelse CONN RCPT 19POS FLANGE W/SKT
Dataark: MS27466T25F19JB.pdf
  • Besked
Specifikationer for MS27466T25F19JB
Varenummer MS27466T25F19JB Fabrikant TE Connectivity Deutsch Connectors
Beskrivelse CONN RCPT 19POS FLANGE W/SKT Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1074 pcs Datablad MS27466T25F19JB.pdf
Spændingsvurdering - Type attributter Environment Resistant
Afslutning Crimp Shell Size - Insert (Konverter Fra) Aluminum, Nickel Plated
Shell Materiale, Afslut - Serie Military, MIL-DTL-38999 Series I, DJT
RoHS Status Bulk Andre navne DMS27466T25F19JB
Driftstemperatur -65°C ~ 175°C Antal positioner 19
Monteringstype Panel Mount, Flange Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Producentens varenummer MS27466T25F19JB Stor diameter leveret 25-19
Funktioner - Udvidet beskrivelse 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Beskrivelse CONN RCPT 19POS FLANGE W/SKT Nuværende vurdering 23A
Nuværende - Max / Kontakt Bayonet Lock Kontaktmateriale B
Kontakt Afslut tykkelse Gold Tilslutningstype Receptacle, Female Sockets
Kabeldiameter 50µin (1.27µm)
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MS27466T25F19J
MS27466T25F19J
producenter: TE Connectivity Deutsch Connectors
Beskrivelse: CONN RCPT 19POS FLANGE W/SKT