MS27467T19F11PC
Produkt oversigt
Varenummer: MS27467T19F11PC
Producent / Mærke: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produkt beskrivelse CONN PLUG 11POS STRGHT W/PINS
Dataark: MS27467T19F11PC.pdf
  • Besked
Specifikationer for MS27467T19F11PC
Varenummer MS27467T19F11PC Fabrikant TE Connectivity Deutsch Connectors
Beskrivelse CONN PLUG 11POS STRGHT W/PINS Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1106 pcs Datablad MS27467T19F11PC.pdf
RoHS Status Bulk Andre navne DMS27467T19F11PC
Driftstemperatur -65°C ~ 175°C Antal positioner 11
Monteringstype Free Hanging (In-Line) Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Producentens varenummer MS27467T19F11PC Stor diameter leveret 19-11
Funktioner Shielded Udvidet beskrivelse 11 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Beskrivelse CONN PLUG 11POS STRGHT W/PINS Nuværende vurdering 13A