MS27467T19F11SC
Produkt oversigt
Varenummer: MS27467T19F11SC
Producent / Mærke: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produkt beskrivelse CONN PLUG 11POS STRGHT W/SKT
Dataark: MS27467T19F11SC.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Lager tilstand 944 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 944 pcs
  • Besked
Specifikationer for MS27467T19F11SC
Varenummer MS27467T19F11SC Fabrikant TE Connectivity Deutsch Connectors
Beskrivelse CONN PLUG 11POS STRGHT W/SKT Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 944 pcs Datablad MS27467T19F11SC.pdf
RoHS Status Bulk Andre navne DMS27467T19F11SC
Driftstemperatur -65°C ~ 175°C Antal positioner 11
Monteringstype Free Hanging (In-Line) Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Producentens varenummer MS27467T19F11SC Stor diameter leveret 19-11
Funktioner Shielded Udvidet beskrivelse 11 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Beskrivelse CONN PLUG 11POS STRGHT W/SKT Nuværende vurdering 13A
Nuværende - Max / Kontakt Bayonet Lock Kontaktmateriale C
Kontakt Afslut tykkelse Gold Tilslutningstype Plug, Female Sockets
Kabeldiameter 50µin (1.27µm)
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MS27467T19F11SL
MS27467T19F11SL
producenter: Souriau Connection Technology
Beskrivelse: CONN PLG HSG FMALE 11POS INLINE
På lager: 1835 pcs
Hent: MS27467T19F11SL.pdf
RFQ
MS27467T19F11SC-LC
MS27467T19F11SC-LC
producenter: Agastat Relays / TE Connectivity