MS27467T25F19JC
Produkt oversigt
Varenummer: MS27467T25F19JC
Producent / Mærke: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produkt beskrivelse CONN PLUG 19POS STRGHT W/SKT
Dataark: MS27467T25F19JC.pdf
  • Besked
Specifikationer for MS27467T25F19JC
Varenummer MS27467T25F19JC Fabrikant TE Connectivity Deutsch Connectors
Beskrivelse CONN PLUG 19POS STRGHT W/SKT Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1020 pcs Datablad MS27467T25F19JC.pdf
RoHS Status Bulk Andre navne DMS27467T25F19JC
Driftstemperatur -65°C ~ 175°C Antal positioner 19
Monteringstype Free Hanging (In-Line) Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Producentens varenummer MS27467T25F19JC Stor diameter leveret 25-19
Funktioner Shielded Udvidet beskrivelse 19 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Beskrivelse CONN PLUG 19POS STRGHT W/SKT Nuværende vurdering 23A