MS27467T25F29JC
Produkt oversigt
Varenummer: MS27467T25F29JC
Producent / Mærke: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produkt beskrivelse CONN PLUG 29POS STRGHT W/SKT
Dataark: MS27467T25F29JC.pdf
  • Besked
Specifikationer for MS27467T25F29JC
Varenummer MS27467T25F29JC Fabrikant TE Connectivity Deutsch Connectors
Beskrivelse CONN PLUG 29POS STRGHT W/SKT Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1101 pcs Datablad MS27467T25F29JC.pdf
Spændingsvurdering - Type attributter Environment Resistant
Afslutning Crimp Shell Size - Insert (Konverter Fra) Aluminum, Nickel Plated
Shell Materiale, Afslut - Serie Military, MIL-DTL-38999 Series I, DJT
RoHS Status Bulk Andre navne DMS27467T25F29JC
Driftstemperatur -65°C ~ 175°C Antal positioner 29
Monteringstype Free Hanging (In-Line) Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Producentens varenummer MS27467T25F29JC Stor diameter leveret 25-29
Funktioner Shielded Udvidet beskrivelse 29 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Beskrivelse CONN PLUG 29POS STRGHT W/SKT Nuværende vurdering 13A