MS27468T13F4JB
TE Connectivity Deutsch Connectors
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MS27468T13F4JB
Producent / Mærke: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produkt beskrivelse CONN RCPT 4POS JAM NUT W/SKT
Dataark: MS27468T13F4JB.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for MS27468T13F4JB
Varenummer MS27468T13F4JB Fabrikant TE Connectivity Deutsch Connectors
Beskrivelse CONN RCPT 4POS JAM NUT W/SKT Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1024 pcs Datablad MS27468T13F4JB.pdf
Spændingsvurdering - Type attributter Environment Resistant
Afslutning Crimp Shell Size - Insert (Konverter Fra) Aluminum, Nickel Plated
Shell Materiale, Afslut - Serie Military, MIL-DTL-38999 Series I, DJT
RoHS Status Bulk Andre navne DMS27468T13F4JB
Driftstemperatur -65°C ~ 175°C Antal positioner 4
Monteringstype Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Producentens varenummer MS27468T13F4JB Stor diameter leveret 13-4
Funktioner - Udvidet beskrivelse 4 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Beskrivelse CONN RCPT 4POS JAM NUT W/SKT Nuværende vurdering 13A