MS27468T25F19BA
TE Connectivity Deutsch Connectors
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MS27468T25F19BA
Producent / Mærke: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produkt beskrivelse CONN HSG RCPT JAM NUT 19POS SKT
Dataark: MS27468T25F19BA.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for MS27468T25F19BA
Varenummer MS27468T25F19BA Fabrikant TE Connectivity Deutsch Connectors
Beskrivelse CONN HSG RCPT JAM NUT 19POS SKT Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1013 pcs Datablad MS27468T25F19BA.pdf
Wire Gauge eller Range - AWG 12 Anvendelse Shielded
Type attributter Environment Resistant Type For Female Sockets
Stacking Direction Crimp Afskærmning af skjold Circular
Shell Materiale, Afslut - Shell Finish Aluminum Alloy
Serie Military, MIL-DTL-38999 Series I, DJT RoHS Status Bulk
Plug / Parring Plug Diameter Silver Andre navne DMS27468T25F19BA
Driftstemperatur -65°C ~ 200°C Antal positioner 19
Bemærk Contacts Not Included Monteringstype Panel Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale Brandbarhed Rating -
Producentens varenummer MS27468T25F19BA Stor diameter leveret 25-19
Indsæt materiale - Inkluderer 3 pcs - 1 Connector, 1 Nut, 1 O-Ring
Funktioner - Udvidet beskrivelse 19 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Beskrivelse CONN HSG RCPT JAM NUT 19POS SKT Nuværende - Max / Kontakt Bayonet Lock