MS27468T25F19JB
Produkt oversigt
Varenummer: MS27468T25F19JB
Producent / Mærke: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produkt beskrivelse CONN RCPT 19POS JAM NUT W/SKT
Dataark: MS27468T25F19JB.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Lager tilstand 906 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 906 pcs
  • Besked
Specifikationer for MS27468T25F19JB
Varenummer MS27468T25F19JB Fabrikant TE Connectivity Deutsch Connectors
Beskrivelse CONN RCPT 19POS JAM NUT W/SKT Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 906 pcs Datablad MS27468T25F19JB.pdf
Spændingsvurdering - Type attributter Environment Resistant
Afslutning Crimp Shell Size - Insert (Konverter Fra) Aluminum, Nickel Plated
Shell Materiale, Afslut - Serie Military, MIL-DTL-38999 Series I, DJT
RoHS Status Bulk Andre navne DMS27468T25F19JB
Driftstemperatur -65°C ~ 175°C Antal positioner 19
Monteringstype Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Producentens varenummer MS27468T25F19JB Stor diameter leveret 25-19
Funktioner - Udvidet beskrivelse 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Beskrivelse CONN RCPT 19POS JAM NUT W/SKT Nuværende vurdering 23A