MS3471W22-55BY
TE Connectivity Deutsch Connectors
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MS3471W22-55BY
Producent / Mærke: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produkt beskrivelse CONN HSG RCPT INLINE 55POS SCKT
Dataark: 1.MS3471W22-55BY.pdf2.MS3471W22-55BY.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for MS3471W22-55BY
Varenummer MS3471W22-55BY Fabrikant TE Connectivity Deutsch Connectors
Beskrivelse CONN HSG RCPT INLINE 55POS SCKT Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1241 pcs Datablad 1.MS3471W22-55BY.pdf2.MS3471W22-55BY.pdf
Wire Gauge eller Range - AWG 20 Anvendelse Unshielded
Type attributter Environment Resistant Type For Female Sockets
Stacking Direction Crimp Afskærmning af skjold Circular
Shell Materiale, Afslut - Shell Finish Aluminum Alloy
Serie Military, MIL-DTL-26482 G Series II, AFD RoHS Status Bulk
Plug / Parring Plug Diameter Olive Drab Andre navne DMS3471W22-55BY
Driftstemperatur -55°C ~ 175°C Antal positioner 55
Bemærk Contacts Not Included Monteringstype Free Hanging (In-Line)
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale Brandbarhed Rating -
Producentens varenummer MS3471W22-55BY Stor diameter leveret 22-55
Indsæt materiale - Inkluderer -
Funktioner - Udvidet beskrivelse 55 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line)
Beskrivelse CONN HSG RCPT INLINE 55POS SCKT Nuværende - Max / Kontakt Bayonet Lock