MTPD1346-010
Marktech OptoelectronicsMarktech Optoelectronics
MTPD1346-010 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MTPD1346-010
Producent / Mærke: Marktech Optoelectronics
Produkt beskrivelse PIN DIODE 1300NM FLAT 2.8MM TO46
Dataark: MTPD1346-010.pdf
  • Besked
Specifikationer for MTPD1346-010
Varenummer MTPD1346-010 Fabrikant Marktech Optoelectronics
Beskrivelse PIN DIODE 1300NM FLAT 2.8MM TO46 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6077 pcs Datablad MTPD1346-010.pdf
Bølgelængde 1300nm Spænding - DC-omvendt (Vr) (Max) 5V
Synsvinkel 45° Spektralområde 800nm ~ 1750nm
Serie 1346 Responsivity @ nm -
Responstid - Emballage Bulk
Pakke / tilfælde TO-46-3 Lens Top Metal Can Andre navne 1125-1027
MTPD1346-010-DIG
MTPD1346010
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Diodetype PIN Detaljeret beskrivelse Photodiode 1300nm 45° TO-46-3 Lens Top Metal Can
Nuværende - Mørk (Typ) 100nA Farve - Forbedret Infrared (NIR)/Red
Aktivt område 0.10mm Dia