MTPD1346D-030
Marktech OptoelectronicsMarktech Optoelectronics
MTPD1346D-030 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MTPD1346D-030
Producent / Mærke: Marktech Optoelectronics
Produkt beskrivelse INGAAS PIN PD 1300NM 0.3MM
Dataark: MTPD1346D-030.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for MTPD1346D-030
Varenummer MTPD1346D-030 Fabrikant Marktech Optoelectronics
Beskrivelse INGAAS PIN PD 1300NM 0.3MM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3162 pcs Datablad MTPD1346D-030.pdf
Bølgelængde 1300nm Spænding - DC-omvendt (Vr) (Max) 5V
Synsvinkel - Spektralområde 800nm ~ 1750nm
Serie 1346 Responsivity @ nm -
Responstid - Emballage Bulk
Pakke / tilfælde TO-46-3 Lens Top Metal Can Andre navne 1125-1364
MTPD1346D-030-DIG
MTPD1346D-030-ND
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Diodetype PIN Detaljeret beskrivelse Photodiode 1300nm TO-46-3 Lens Top Metal Can
Nuværende - Mørk (Typ) 1µA Farve - Forbedret -
Aktivt område 0.30mm Dia