MB7489-100
MaxBotix Inc.MaxBotix Inc.
MB7489-100 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MB7489-100
Producent / Mærke: MaxBotix Inc.
Produkt beskrivelse ULTRASONIC SENSOR 420HR-MAXSONAR
Dataark: MB7489-100.pdf
RoHs Status RoHS Overensstemmelse
Lager tilstand 416 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 416 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for MB7489-100
Varenummer MB7489-100 Fabrikant MaxBotix Inc.
Beskrivelse ULTRASONIC SENSOR 420HR-MAXSONAR Blyfri Status / RoHS Status RoHS Overensstemmelse
Mængde Tilgængelig 416 pcs Datablad MB7489-100.pdf
Spændingsvurdering 10 V ~ 32 V Serie 4-20HR-MaxSonar-WR
RoHS Status RoHS Compliant Emballage Bulk
Driftstemperatur -40°C ~ 65°C (TA) Frekvens 42kHz
Detaljeret beskrivelse Ultrasonic Sensor 42kHz Strålevinkel 11°