ICL7622DCPD
Maxim IntegratedMaxim Integrated
ICL7622DCPD Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: ICL7622DCPD
Producent / Mærke: Maxim Integrated
Produkt beskrivelse IC OPAMP GP 480KHZ RRO 14DIP
Dataark: ICL7622DCPD.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for ICL7622DCPD
Varenummer ICL7622DCPD Fabrikant Maxim Integrated
Beskrivelse IC OPAMP GP 480KHZ RRO 14DIP Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3626 pcs Datablad ICL7622DCPD.pdf
Spænding - Tilførsel, Single / Dual (±) 2 V ~ 16 V, ±1 V ~ 8 V Spænding - Indgangsforskydning 5mV
Leverandør Device Package 14-PDIP Slew Rate 0.16 V/µs
Serie - Emballage Tube
Pakke / tilfælde 14-DIP (0.300", 7.62mm) Output Type Rail-to-Rail
Driftstemperatur 0°C ~ 70°C Antal kredsløb 2
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Få båndbreddeprodukt 480kHz