MAX4311EEE+
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX4311EEE+ Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MAX4311EEE+
Producent / Mærke: Maxim Integrated
Produkt beskrivelse IC AMP VIDEO MUX 16-QSOP
Dataark: 1.MAX4311EEE+.pdf2.MAX4311EEE+.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for MAX4311EEE+
Varenummer MAX4311EEE+ Fabrikant Maxim Integrated
Beskrivelse IC AMP VIDEO MUX 16-QSOP Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 14303 pcs Datablad 1.MAX4311EEE+.pdf2.MAX4311EEE+.pdf
Spænding - Tilførsel, Single / Dual (±) 4 V ~ 10.5 V, ±2 V ~ 5.25 V Leverandør Device Package 16-QSOP
Slew Rate 430 V/µs Serie -
Emballage Tube Pakke / tilfælde 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width)
Output Type Rail-to-Rail Antal kredsløb 1
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Nuværende - Forsyning 6.9mA Nuværende - Output / Channel 95mA
Basenummer MAX4311 Applikationer 4:1 Multiplexer-Amplifier
-3db båndbredde 345MHz