MAX5154AEEE
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX5154AEEE Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MAX5154AEEE
Producent / Mærke: Maxim Integrated
Produkt beskrivelse IC DAC DUAL V-OUT 12BIT 16-QSOP
Dataark: 1.MAX5154AEEE.pdf2.MAX5154AEEE.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for MAX5154AEEE
Varenummer MAX5154AEEE Fabrikant Maxim Integrated
Mængde Tilgængelig 3024 pcs Datablad 1.MAX5154AEEE.pdf2.MAX5154AEEE.pdf
Spænding - Forsyning, Digital 5V Spænding - Supply, Analog 5V
Leverandør Device Package 16-QSOP Afregningstid 15µs (Typ)
Serie - Reference Type External
Emballage Tube Pakke / tilfælde 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width)
Output Type Voltage - Buffered Driftstemperatur -40°C ~ 85°C