MAX5154BEEE+
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX5154BEEE+ Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MAX5154BEEE+
Producent / Mærke: Maxim Integrated
Produkt beskrivelse IC DAC 12BIT DUAL LP SER 16-QSOP
Dataark: 1.MAX5154BEEE+.pdf2.MAX5154BEEE+.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Besked
Specifikationer for MAX5154BEEE+
Varenummer MAX5154BEEE+ Fabrikant Maxim Integrated
Beskrivelse IC DAC 12BIT DUAL LP SER 16-QSOP Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 9251 pcs Datablad 1.MAX5154BEEE+.pdf2.MAX5154BEEE+.pdf
Spænding - Forsyning, Digital 5V Spænding - Supply, Analog 5V
Leverandør Device Package 16-QSOP Afregningstid 15µs (Typ)
Serie - Reference Type External
Emballage Tube Pakke / tilfælde 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width)
Output Type Voltage - Buffered Driftstemperatur -40°C ~ 85°C