MAX8698CEWO+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MAX8698CEWO+T
Producent / Mærke: Maxim Integrated
Produkt beskrivelse SENSOR RED/IR LED 42WLP
Dataark: MAX8698CEWO+T.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2500 pcs
  • Besked
Specifikationer for MAX8698CEWO+T
Varenummer MAX8698CEWO+T Fabrikant Maxim Integrated
Beskrivelse SENSOR RED/IR LED 42WLP Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 51291 pcs Datablad MAX8698CEWO+T.pdf
Leverandør Device Package - Serie *
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde -
Monteringstype - Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MAX86902EFD+T
MAX86902EFD+T
producenter: Maxim Integrated
Beskrivelse: SENSOR RED/IR LED OESIP
På lager: 33723 pcs
Hent:
RFQ
MAX86902EFD+
MAX86902EFD+
producenter: Maxim Integrated
På lager: 28284 pcs
Hent:
RFQ
MAX86K900B
MAX86K900B
producenter: Vishay Precision Group
Beskrivelse: RES 86.9K OHM 0.1% 0.3W RADIAL