G8015E24B1-RGR-WS-CC
MechatronicsMechatronics
G8015E24B1-RGR-WS-CC Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: G8015E24B1-RGR-WS-CC
Producent / Mærke: Mechatronics
Produkt beskrivelse FAN AXIAL 80X15MM TACH CC 24VDC
Dataark: 1.G8015E24B1-RGR-WS-CC.pdf2.G8015E24B1-RGR-WS-CC.pdf3.G8015E24B1-RGR-WS-CC.pdf
  • Besked
Specifikationer for G8015E24B1-RGR-WS-CC
Varenummer G8015E24B1-RGR-WS-CC Fabrikant Mechatronics
Beskrivelse FAN AXIAL 80X15MM TACH CC 24VDC Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Bredde 15.30mm Vægt 0.128 lb (58.06g)
Spændingsområde - Spændingsvurdering 24VDC
Afslutning 3 Wire Leads Statisk tryk 0.200 in H2O (49.8 Pa)
Størrelse / Dimension Square - 80mm L x 80mm H Serie G8015
RPM 4400 RPM Driftstemperatur -
Støj 38.0 dB(A) Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Ramme Polybutylene Terephthalate (PBT) Materiale - Blad Polybutylene Terephthalate (PBT)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Funktioner Speed Sensor (Tach) Fan Type Tubeaxial
Nuværende vurdering 0.180A Bearing Type Ball