G8015X24B1-RGR-L40
MechatronicsMechatronics
G8015X24B1-RGR-L40 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: G8015X24B1-RGR-L40
Producent / Mærke: Mechatronics
Produkt beskrivelse FAN AXIAL 80X15.3MM 24VDC WIRE
Dataark: 1.G8015X24B1-RGR-L40.pdf2.G8015X24B1-RGR-L40.pdf3.G8015X24B1-RGR-L40.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for G8015X24B1-RGR-L40
Varenummer G8015X24B1-RGR-L40 Fabrikant Mechatronics
Beskrivelse FAN AXIAL 80X15.3MM 24VDC WIRE Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Bredde 15.30mm Vægt 0.128 lb (58.06g)
Spændingsområde - Spændingsvurdering 24VDC
Afslutning 3 Wire Leads Statisk tryk 0.230 in H2O (57.3 Pa)
Størrelse / Dimension Square - 80mm L x 80mm H Serie G8015-G
RPM 4800 RPM Andre navne 1570-1633
Driftstemperatur - Støj 40.0 dB(A)
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) Not Applicable Materiale - Ramme Polybutylene Terephthalate (PBT)
Materiale - Blad Polybutylene Terephthalate (PBT) Levetid @ Temp. -
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Funktioner Speed Sensor (Tach) Fan Type Tubeaxial
Nuværende vurdering 0.250A Bearing Type Ball