MB8020M12B-FS
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MB8020M12B-FS
Producent / Mærke: Mechatronics
Produkt beskrivelse FAN AXIAL 80X20MM 12VDC WIRE
Dataark: 1.MB8020M12B-FS.pdf2.MB8020M12B-FS.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
10 pcs
  • Besked
Specifikationer for MB8020M12B-FS
Varenummer MB8020M12B-FS Fabrikant Mechatronics
Beskrivelse FAN AXIAL 80X20MM 12VDC WIRE Blyfri Status / RoHS Status
Mængde Tilgængelig 10183 pcs Datablad 1.MB8020M12B-FS.pdf2.MB8020M12B-FS.pdf
Bredde 20.00mm Vægt -
Spændingsområde - Spændingsvurdering 12VDC
Afslutning 2 Wire Leads Statisk tryk -
Størrelse / Dimension Square - 80mm L x 80mm H Serie MB8020
RPM - Driftstemperatur -
Støj - Materiale - Ramme Polybutylene Terephthalate (PBT)
Materiale - Blad Polybutylene Terephthalate (PBT) Levetid @ Temp. -
Ingress Protection - Funktioner -
Fan Type Tubeaxial Nuværende vurdering -
Bearing Type Ball Godkendelser CE, cUL, UL
Luftstrøm -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MB81-BP
MB81-BP
producenter: Micro Commercial Components (MCC)
Beskrivelse: RECTIFIER BRIDGE 8A 100V BR-6
På lager: 6415 pcs
Hent: MB81-BP.pdf
RFQ
MB81
MB81
producenter: Laird Technologies - Antennas
Beskrivelse: ACCY MOUNT BMM 3/4 58A
På lager: 11024 pcs
Hent:
RFQ
MB8
MB8
Beskrivelse: MOUNT 3/4" HOLE BRASS NO CONN
Hent: MB8.pdf
MB81.83MCXI
MB81.83MCXI
Beskrivelse: ACCY MOUNT BMM 3/4 58A MCXM
Hent:
MB8020M12B-FSR
MB8020M12B-FSR
producenter: Mechatronics
Beskrivelse: FAN AXIAL 80X20MM 12VDC WIRE
Hent: MB8020M12B-FSR.pdf
MB800000
MB800000
producenter: Red Lion Controls
Beskrivelse: MOUNTING BRACKET FOR PSAFP
Hent: MB800000.pdf
MB805
MB805
Beskrivelse: RECTIFIER BRIDGE 8A 50V BR-6
Hent: MB805.pdf
producenter: Apex Tool Group
Beskrivelse: PRY BAR,8" MOLDING,RED
MB8025X24B3-FSR
MB8025X24B3-FSR
producenter: Mechatronics
Beskrivelse: FAN 80X25MM BALL 24VDC WIRE
Hent: MB8025X24B3-FSR.pdf
Hent: MB81.pdf
MB805-BP
MB805-BP