MM28080H48B-FSR
MechatronicsMechatronics
MM28080H48B-FSR Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MM28080H48B-FSR
Producent / Mærke: Mechatronics
Produkt beskrivelse FAN AXIAL 280X80MM 48VDC
Dataark: MM28080H48B-FSR.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 253 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 253 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for MM28080H48B-FSR
Varenummer MM28080H48B-FSR Fabrikant Mechatronics
Beskrivelse FAN AXIAL 280X80MM 48VDC Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 253 pcs Datablad MM28080H48B-FSR.pdf
Bredde 80.00mm Vægt 3.5 lbs (1.6kg)
Spændingsområde - Spændingsvurdering 48VDC
Afslutning 2 Wire Leads Statisk tryk 1.000 in H2O (249.1 Pa)
Størrelse / Dimension Round - 280mm Dia Serie MM28080
RPM 3000 RPM Andre navne 1570-1160
Driftstemperatur - Støj 65.0 dB(A)
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale - Ramme Magnesium Alloy
Materiale - Blad Magnesium Alloy Levetid @ Temp. -
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Funktioner - Fan Type Tubeaxial
Nuværende vurdering 2.6A Bearing Type Ball