AT45D021-JC
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT45D021-JC Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: AT45D021-JC
Producent / Mærke: Micrel / Microchip Technology
Produkt beskrivelse IC FLASH 2M SPI 10MHZ 32PLCC
Dataark: AT45D021-JC.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for AT45D021-JC
Varenummer AT45D021-JC Fabrikant Micrel / Microchip Technology
Beskrivelse IC FLASH 2M SPI 10MHZ 32PLCC Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5961 pcs Datablad AT45D021-JC.pdf
Skriv cyklus Tid - Ord, Side 14ms Spænding - Supply 4.5 V ~ 5.5 V
Teknologi FLASH Leverandør Device Package 32-PLCC
Serie - Emballage Tube
Pakke / tilfælde 32-LCC (J-Lead) Andre navne AT45D021JC
Driftstemperatur 0°C ~ 70°C (TC) Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 2 (1 Year) Hukommelsestype Non-Volatile
Hukommelsesstørrelse 2Mb (264 Bytes x 1024 pages) Memory Interface SPI
Hukommelsesformat FLASH Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Detaljeret beskrivelse FLASH Memory IC 2Mb (264 Bytes x 1024 pages) SPI 10MHz 32-PLCC Urfrekvens 10MHz