DSC6101CI2A-059.1360
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DSC6101CI2A-059.1360
Producent / Mærke: Micrel / Microchip Technology
Produkt beskrivelse MEMS OSCILLATOR, LOW POWER
Dataark: DSC6101CI2A-059.1360.pdf
  • Besked
Specifikationer for DSC6101CI2A-059.1360
Varenummer DSC6101CI2A-059.1360 Fabrikant Micrel / Microchip Technology
Beskrivelse MEMS OSCILLATOR, LOW POWER Blyfri Status / RoHS Status
Mængde Tilgængelig 3403 pcs Datablad DSC6101CI2A-059.1360.pdf
Spænding - Supply 1.71 V ~ 3.63 V Type XO (Standard)
Størrelse / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serie DSC61XX
Vurderinger AEC-Q100 Emballage Tube
Pakke / tilfælde 4-SMD, No Lead Produktion CMOS
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Højde - Siddende (Max) 0.035" (0.90mm)
Fungere Enable/Disable Frekvensstabilitet ±25ppm
Frekvens 59.136MHz Detaljeret beskrivelse 59.136MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.71 V ~ 3.63 V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Strøm - Forsyning (Max) 3mA (Typ) Strøm - Forsyning (Deaktiver) (Max) 80µA (Typ)