MICRF022BM-FS48
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MICRF022BM-FS48 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MICRF022BM-FS48
Producent / Mærke: Micrel / Microchip Technology
Produkt beskrivelse IC RECEIVER ASK 300-440MHZ 8SOIC
Dataark:
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
285 pcs
  • Besked
Specifikationer for MICRF022BM-FS48
Varenummer MICRF022BM-FS48 Fabrikant Micrel / Microchip Technology
Mængde Tilgængelig 29139 pcs Datablad
Spænding - Supply 4.75 V ~ 5.5 V Leverandør Device Package 8-SOIC
Serie - Følsomhed -97dBm
Emballage Tube Pakke / tilfælde 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Modulation eller Protokol ASK, OOK Hukommelsesstørrelse -
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Frekvens 300MHz ~ 440MHz
Funktioner - Detaljeret beskrivelse - RF Receiver ASK, OOK 300MHz ~ 440MHz -97dBm 10 kbps PCB, Surface Mount 8-SOIC
Datahastighed (Max) 10 kbps Data Interface PCB, Surface Mount
Nuværende - Modtagelse 2.2mA Applikationer RKE