TC572502ECTTR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
TC572502ECTTR Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: TC572502ECTTR
Producent / Mærke: Micrel / Microchip Technology
Produkt beskrivelse IC LNR REG CTRLR 1OUT SOT23-5
Dataark: TC572502ECTTR.pdf
  • Besked
Specifikationer for TC572502ECTTR
Varenummer TC572502ECTTR Fabrikant Micrel / Microchip Technology
Beskrivelse IC LNR REG CTRLR 1OUT SOT23-5 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4370 pcs Datablad TC572502ECTTR.pdf
Spænding - Indgang 2.7 V ~ 8 V Type Positive Fixed
Leverandør Device Package SOT-23-5 Serie -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde SC-74A, SOT-753
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C Antal udgange 1
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Basenummer TC572502
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
TC58BVG0S3HTA00
TC58BVG0S3HTA00
producenter: Toshiba Memory America, Inc.
Beskrivelse: IC FLASH 1G PARALLEL 48TSOP I
På lager: 29115 pcs
Hent: TC58BVG0S3HTA00.pdf
RFQ
TC55
TC55
producenter: Apex Tool Group
Beskrivelse: TC55 5-1/2 LONG NOSE PLIER
På lager: 2734 pcs
Hent: TC55.pdf
RFQ
TC57
TC57
producenter: Cornell Dubilier Electronics
Beskrivelse: CAP ALUM 30UF 250V AXIAL