BAS70WT-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
BAS70WT-TP Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: BAS70WT-TP
Producent / Mærke: Micro Commercial Components (MCC)
Produkt beskrivelse DIODE SCHOTTKY 70V 70MA SOT323
Dataark: BAS70WT-TP.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for BAS70WT-TP
Varenummer BAS70WT-TP Fabrikant Micro Commercial Components (MCC)
Beskrivelse DIODE SCHOTTKY 70V 70MA SOT323 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 404241 pcs Datablad BAS70WT-TP.pdf
Spænding - Videresend (Vf) (Max) @ Hvis 1V @ 15mA Spænding - DC-omvendt (Vr) (Max) 70V
Leverandør Device Package SOT-323 Fart Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Serie - Reverse Recovery Time (trr) 5ns
Emballage Cut Tape (CT) Pakke / tilfælde SC-70, SOT-323
Andre navne BAS70WT-TPCT Driftstemperatur - Junction -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Diodetype Schottky
Detaljeret beskrivelse Diode Schottky 70V 70mA (DC) Surface Mount SOT-323 Nuværende - Reverse Lækage @ Vr 100nA @ 50V
Nuværende - Gennemsnitlig Rectified (Io) 70mA (DC) Kapacitans @ Vr, F -