MMBTH10-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
Micro Commercial Components (MCC)
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MMBTH10-TP
Producent / Mærke: Micro Commercial Components (MCC)
Produkt beskrivelse TRANS RF NPN 650MHZ 25V SOT23
Dataark: MMBTH10-TP.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for MMBTH10-TP
Varenummer MMBTH10-TP Fabrikant Micro Commercial Components (MCC)
Beskrivelse TRANS RF NPN 650MHZ 25V SOT23 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 366839 pcs Datablad MMBTH10-TP.pdf
Spænding - Samler Emitter Opdeling (Max) 25V Transistor Type NPN
Leverandør Device Package SOT-23 Serie -
Strøm - Max 225mW Emballage Cut Tape (CT)
Pakke / tilfælde TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Andre navne MMBTH10-TPMSCT
Driftstemperatur -55°C ~ 150°C (TJ) Støjbillede (dB Typ @ f) -
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Gevinst -
Frekvens - Overgang 650MHz Detaljeret beskrivelse RF Transistor NPN 25V 50mA 650MHz 225mW Surface Mount SOT-23
DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce 60 @ 4mA, 10V Nuværende - Samler (Ic) (Max) 50mA