R5000F-AP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
R5000F-AP Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: R5000F-AP
Producent / Mærke: Micro Commercial Components (MCC)
Produkt beskrivelse DIODE GEN PURP 5KV 200MA DO15
Dataark: R5000F-AP.pdf
  • Besked
Specifikationer for R5000F-AP
Varenummer R5000F-AP Fabrikant Micro Commercial Components (MCC)
Beskrivelse DIODE GEN PURP 5KV 200MA DO15 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5026 pcs Datablad R5000F-AP.pdf
Spænding - Videresend (Vf) (Max) @ Hvis 6.5V @ 40V Spænding - DC-omvendt (Vr) (Max) 5000V
Leverandør Device Package DO-15 Fart Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie - Reverse Recovery Time (trr) 500ns
Pakke / tilfælde DO-204AC, DO-15, Axial Driftstemperatur - Junction -65°C ~ 150°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Diodetype Standard
Detaljeret beskrivelse Diode Standard 5000V 200mA Through Hole DO-15 Nuværende - Gennemsnitlig Rectified (Io) 200mA