RM2000E-TP
Micro Commercial CoMicro Commercial Co
RM2000E-TP Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RM2000E-TP
Producent / Mærke: Micro Commercial Components (MCC)
Produkt beskrivelse DIODE GEN PURP 2KV 500MA DO214
Dataark: RM2000E-TP.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
6000 pcs
  • Besked
Specifikationer for RM2000E-TP
Varenummer RM2000E-TP Fabrikant Micro Commercial Co
Beskrivelse DIODE GEN PURP 2KV 500MA DO214 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1144793 pcs Datablad RM2000E-TP.pdf
Spænding - Peak Reverse (Max) Standard Spænding - Videresend (Vf) (Max) @ Hvis 500mA
Spænding - Opdeling DO-214AC (SMAE) Serie -
RoHS Status Tape & Reel (TR) Reverse Recovery Time (trr) Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Modstand @ Hvis, F 30pF @ 4V, 1MHz Polarisering DO-214AC, SMA
Andre navne RM2000E-TPMSTR
RM2000ETP
Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Producentens varenummer RM2000E-TP
Udvidet beskrivelse Diode Standard 2000V (2kV) 500mA Surface Mount DO-214AC (SMAE) Diode Konfiguration 5µA @ 2000V
Beskrivelse DIODE GEN PURP 2KV 500MA DO214 Nuværende - Reverse Lækage @ Vr 3V @ 500mA
Nuværende - Gennemsnitlig Rectified (Io) (pr. Diode) 2000V (2kV) Kapacitans @ Vr, F -55°C ~ 150°C