SAC136-TP
Micro Commercial CoMicro Commercial Co
SAC136-TP Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SAC136-TP
Producent / Mærke: Micro Commercial Components (MCC)
Produkt beskrivelse TVS DIODE 136VWM 219VC DO15
Dataark: SAC136-TP.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
4000 pcs
8000 pcs
  • Besked
Specifikationer for SAC136-TP
Varenummer SAC136-TP Fabrikant Micro Commercial Co
Beskrivelse TVS DIODE 136VWM 219VC DO15 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 343529 pcs Datablad SAC136-TP.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 1 Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 150V
Spænding - Opdeling (Min) 136V Spænding - Opdeling DO-15
Type Zener Serie -
RoHS Status Tape & Reel (TR) Ripple Current - Lavfrekvens General Purpose
Power Line Protection - Power - Peak Pulse 2.7A
Polarisering DO-204AC, DO-15, Axial Andre navne SAC136-TPMSTR
SAC136TP
Driftstemperatur -40°C ~ 175°C (TJ) Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Producentens varenummer SAC136-TP
Beskrivelse TVS DIODE 136VWM 219VC DO15 Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 219V