TSMBJ1007C
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
TSMBJ1007C Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: TSMBJ1007C
Producent / Mærke: Micro Commercial Components (MCC)
Produkt beskrivelse THYRISTOR 90V 400A DO-214AA
Dataark: TSMBJ1007C.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for TSMBJ1007C
Varenummer TSMBJ1007C Fabrikant Micro Commercial Components (MCC)
Beskrivelse THYRISTOR 90V 400A DO-214AA Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5934 pcs Datablad TSMBJ1007C.pdf
Spænding - på stat 5V Spænding - Off State 90V
Spænding - Breakover 130V Serie -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde DO-214AA, SMB
Andre navne TSMBJ1007CMSTR Antal elementer 1
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Nuværende - Peak Pulse (8 / 20μs) 400A
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 100A Nuværende - Hold (Ih) 150mA
kapacitans 120pF