1N5656AE3
MicrosemiMicrosemi
1N5656AE3 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1N5656AE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 77.8V 125V DO13
Dataark: 1N5656AE3.pdf
RoHs Status RoHS Overensstemmelse
  • Besked
Specifikationer for 1N5656AE3
Varenummer 1N5656AE3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 77.8V 125V DO13 Blyfri Status / RoHS Status RoHS Overensstemmelse
Mængde Tilgængelig 7013 pcs Datablad 1N5656AE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 77.8V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 125V
Spænding - Opdeling (Min) 86.5V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package DO-13 (DO-202AA)
Serie - RoHS Status RoHS Compliant
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Emballage Bulk Pakke / tilfælde DO-13
Driftstemperatur -65°C ~ 175°C (TA) Monteringstype Through Hole
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 12A Kapacitans @ Frekvens -
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
1N5658
1N5658
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE
På lager: 6333 pcs
Hent: 1N5658.pdf
RFQ
1N5657A
1N5657A
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 85.5V 137V DO13
På lager: 5575 pcs
Hent: 1N5657A.pdf
RFQ
Beskrivelse: TVS DIODE
Hent: 1N5659.pdf
Beskrivelse: TVS DIODE 64.1V 103V DO13
Hent: 1N5654A.pdf
Beskrivelse: TVS DIODE 102V 165V DO13
producenter: Microsemi Corporation
Beskrivelse: TVS DIODE 94VWM 152VC DO13
Beskrivelse: TVS DIODE 81VWM 144VC DO13
Beskrivelse: TVS DIODE 77.8V 125V DO13