APT30DF100HJ
MicrosemiMicrosemi
APT30DF100HJ Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: APT30DF100HJ
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse DIODE MODULE 1KV SOT227
Dataark: APT30DF100HJ.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for APT30DF100HJ
Varenummer APT30DF100HJ Fabrikant Microsemi
Beskrivelse DIODE MODULE 1KV SOT227 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6714 pcs Datablad APT30DF100HJ.pdf
Spænding - Peak Reverse (Max) 1kV Spænding - Videresend (Vf) (Max) @ Hvis 3V @ 30A
Teknologi Standard Leverandør Device Package SOT-227
Serie - Emballage Bulk
Pakke / tilfælde SOT-227-4, miniBLOC Driftstemperatur -55°C ~ 175°C (TJ)
Monteringstype Chassis Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Diodetype Single Phase
Detaljeret beskrivelse Bridge Rectifier Single Phase Standard 1kV Chassis Mount SOT-227 Nuværende - Reverse Lækage @ Vr 100µA @ 1000V
Nuværende - Gennemsnitlig Rectified (Io) 45A