APT60DF100HJ
MicrosemiMicrosemi
APT60DF100HJ Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: APT60DF100HJ
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse MOD DIODE 1000V SOT-227
Dataark: APT60DF100HJ.pdf
  • Besked
Specifikationer for APT60DF100HJ
Varenummer APT60DF100HJ Fabrikant Microsemi
Beskrivelse MOD DIODE 1000V SOT-227 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4417 pcs Datablad APT60DF100HJ.pdf
Spænding - Peak Reverse (Max) 1kV Spænding - Videresend (Vf) (Max) @ Hvis 2.8V @ 60A
Teknologi Standard Leverandør Device Package SOT-227
Serie - Emballage Bulk
Pakke / tilfælde SOT-227-4, miniBLOC Driftstemperatur -55°C ~ 175°C (TJ)
Monteringstype Chassis Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Diodetype Single Phase
Detaljeret beskrivelse Bridge Rectifier Single Phase Standard 1kV Chassis Mount SOT-227 Nuværende - Reverse Lækage @ Vr 100µA @ 1000V
Nuværende - Gennemsnitlig Rectified (Io) 90A