CPT20145A
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CPT20145A
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse DIODE MODULE 45V 100A TO244AB
Dataark: CPT20145A.pdf
  • Besked
Specifikationer for CPT20145A
Varenummer CPT20145A Fabrikant Microsemi
Beskrivelse DIODE MODULE 45V 100A TO244AB Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5193 pcs Datablad CPT20145A.pdf
Spænding - Videresend (Vf) (Max) @ Hvis 680mV @ 200A Spænding - DC-omvendt (Vr) (Max) 45V
Leverandør Device Package TO-244AB Fart Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie - Emballage Bulk
Pakke / tilfælde TO-244AB Monteringstype Chassis Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Diodetype Schottky Diode Konfiguration 1 Pair Common Anode
Detaljeret beskrivelse Diode Array 1 Pair Common Anode Schottky 45V 100A Chassis Mount TO-244AB Nuværende - Reverse Lækage @ Vr 4mA @ 45V
Nuværende - Gennemsnitlig Rectified (Io) (pr. Diode) 100A
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
CPT20145
CPT20145
producenter: Microsemi
Beskrivelse: DIODE MODULE 45V 100A TO244AB