LX1882-33CDM
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: LX1882-33CDM
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse IC REG SWITCHD CAP 3.3V 8SOIC
Dataark: LX1882-33CDM.pdf
  • Besked
Specifikationer for LX1882-33CDM
Varenummer LX1882-33CDM Fabrikant Microsemi
Beskrivelse IC REG SWITCHD CAP 3.3V 8SOIC Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3186 pcs Datablad LX1882-33CDM.pdf
Spænding - Udgang (Min / Fast) 3.3V Spænding - Udgang (Max) -
Spænding - Indgang (Min) 2V Spænding - Indgang (Max) 4.4V
Topologi Charge Pump Synkron Rectifier No
Leverandør Device Package 8-SOIC Serie -
Emballage - Pakke / tilfælde 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Output Type Fixed Output Configuration Positive
Driftstemperatur 0°C ~ 70°C (TA) Antal udgange 1
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Fungere Step-Up/Step-Down
Frequency - Switching 550kHz Detaljeret beskrivelse Charge Pump Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 50mA 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Nuværende - Output 50mA Basenummer LX1882
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
LX1801ILQ
LX1801ILQ
producenter: Microsemi
Beskrivelse: ANALOG TO DIGITAL INTERFACE CONT
På lager: 6262 pcs
Hent: LX1801ILQ.pdf
RFQ
LX1882-00CDU
LX1882-00CDU
producenter: Microsemi
Beskrivelse: IC REG SWTCHD CAP ADJ 50MA 8MSOP