LX5250CDB
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: LX5250CDB
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse IC TERM SCSI 9LINE MODE 36QSOP
Dataark: LX5250CDB.pdf
  • Besked
Specifikationer for LX5250CDB
Varenummer LX5250CDB Fabrikant Microsemi
Beskrivelse IC TERM SCSI 9LINE MODE 36QSOP Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5700 pcs Datablad LX5250CDB.pdf
Spænding - Supply 4.75 V ~ 5.25 V Type SCSI, LVD, SE
Leverandør Device Package 36-QSOP Serie -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 36-QSOP
Andre navne LX5250CDBRTR
LX5250CDBRTR-ND
LX5250CDBTR
Driftstemperatur 0°C ~ 70°C