LX8384-33CDD
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: LX8384-33CDD
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse IC REG LDO 3.3V 5A TO263
Dataark: LX8384-33CDD.pdf
  • Besked
Specifikationer for LX8384-33CDD
Varenummer LX8384-33CDD Fabrikant Microsemi
Beskrivelse IC REG LDO 3.3V 5A TO263 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6216 pcs Datablad LX8384-33CDD.pdf
Spænding - Output 3.3V Spænding - Indgang 4.75 V ~ 10 V
Serie - Emballage Tube
Pakke / tilfælde TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA Driftstemperatur 0°C ~ 125°C