MA5KP100AE3
MicrosemiMicrosemi
MA5KP100AE3 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MA5KP100AE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 100V 162V DO204AR
Dataark: MA5KP100AE3.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for MA5KP100AE3
Varenummer MA5KP100AE3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 100V 162V DO204AR Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2749 pcs Datablad MA5KP100AE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 100V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 162V
Spænding - Opdeling (Min) 111V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package DO-204AR
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 5000W (5kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-204AR, Axial Andre navne 1086-3872
1086-3872-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Through Hole
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 31A Kapacitans @ Frekvens -
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MA5CAP1700S-S2-KIT
MA5CAP1700S-S2-KIT
producenter: Amphenol Tuchel Electronics
Beskrivelse: CONN PLUG FMALE 17POS GOLD CRIMP
På lager: 3998 pcs
Hent: MA5CAP1700S-S2-KIT.pdf
RFQ
MA5KP100A
MA5KP100A
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 100V 162V DO204AR