MA5KP20AE3
MicrosemiMicrosemi
MA5KP20AE3 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MA5KP20AE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 20V 32.4V DO204AR
Dataark: MA5KP20AE3.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for MA5KP20AE3
Varenummer MA5KP20AE3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 20V 32.4V DO204AR Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6974 pcs Datablad MA5KP20AE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 20V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 32.4V
Spænding - Opdeling (Min) 22.2V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package DO-204AR
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 5000W (5kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-204AR, Axial Andre navne 1086-3916
1086-3916-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Through Hole
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 154A Kapacitans @ Frekvens -