MA5KP30AE3
MicrosemiMicrosemi
MA5KP30AE3 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MA5KP30AE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 30V 48.4V DO204AR
Dataark: MA5KP30AE3.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for MA5KP30AE3
Varenummer MA5KP30AE3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 30V 48.4V DO204AR Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4958 pcs Datablad MA5KP30AE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 30V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 48.4V
Spænding - Opdeling (Min) 33.3V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package DO-204AR
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 5000W (5kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-204AR, Axial Andre navne 1086-3936
1086-3936-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Through Hole
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 103A Kapacitans @ Frekvens -
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MA5KP30CA
MA5KP30CA
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 30V 48.4V DO204AR
På lager: 4976 pcs
Hent: MA5KP30CA.pdf
RFQ
MA5KP33AE3
MA5KP33AE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 33V 53.3V DO204AR
På lager: 4748 pcs
Hent: MA5KP33AE3.pdf
RFQ
MA5KP30A
MA5KP30A