MA5KP90AE3
MicrosemiMicrosemi
MA5KP90AE3 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MA5KP90AE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 90V 146V DO204AR
Dataark: MA5KP90AE3.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for MA5KP90AE3
Varenummer MA5KP90AE3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 90V 146V DO204AR Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6467 pcs Datablad MA5KP90AE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 90V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 146V
Spænding - Opdeling (Min) 100V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package DO-204AR
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 5000W (5kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-204AR, Axial Andre navne 1086-4032
1086-4032-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Through Hole
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 34A Kapacitans @ Frekvens -
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MA5KP90CA
MA5KP90CA
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 90V 146V DO204AR
På lager: 4650 pcs
Hent: MA5KP90CA.pdf
RFQ
MA5RAE1201S-KIT
MA5RAE1201S-KIT
producenter: Amphenol Tuchel Electronics
Beskrivelse: CONN RCPT FMALE 12POS GOLD CRIMP
På lager: 3661 pcs
Hent: MA5RAE1201S-KIT.pdf
RFQ
MA5KP9.0AE3
MA5KP9.0AE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 9V 15.4V DO204AR
Hent: MA5KP9.0AE3.pdf
MA5KP9.0A
MA5KP9.0A